Perma ráj

Koučování

Pomáhám lidem poznávat a posilovat sebe, zlepšovat vztahy a spolupráci s dalšími lidmi v rámci rodiny, sousedství, práce, komunity apod. Věřím, že udržitelnosti dosáhneme především spoluprací.

Proto je důležité umět říkat:

NE!

nebo aspoň

Ne, děkuju!

Dělá Vám to problém? Tak se mi ozvěte :-).

A nebojte, neřeknu Ne :-)

A o tom, jak se NE projevuje v mém životě, čtěte v článku Umět říct NE.

Kája

Ráda Vás podpořím.

-

Zkuste si se mnou koučovací sezení zdarma

Online nebo osobně v Praze

Na ukázkovém sezení (60 min.) se dozvíte, co je koučování a hlavně si ho zažijete! :-) Pobavíme se o možnostech spolupráce, která je nejčastěji v rozsahu 5 nebo 12 koučovacích sezení.

Karolína Chovancová

koučka podle metodiky R&E

Řídím se etickým kodexem ICF

kar.chovancova@gmail.com

+420 605 958 677

IČO: 19066716

Reference

Jára B.

Jaroslav B.

Energetický expert v neziskové ekologické organizaci

Na koučování s Karolínou se mně líbí, že mně dává pravidelný prostor, ve kterém si mohu vyhodnotit práci na svých dlouhodobých cílech. Na velkých dlouhodobých cílech je nejobtížnější právě to, že jsou velké a tím odrazují od toho, aby se na nich pracovalo. Význam kouče/koučky vnímám jako průvodce/průvodkyně, který/á má pomoci s jejich dosažením. Velký cíl rozdělit na menší a ty pravidelně vyhodnocovat a tím zároveň motivovat k tomu, aby se v nich pokračovalo. Setkání s Karolínou mají pro mě tento efekt, a proto jsem s nimi velmi spokojený.

Eva H.

Eva H.

Permakulturní designérka a lektorka

Kája mi pomohla, abych si ujasnila, co mi v mých aktivitách chybí a o jaké střípky bych si je potřebovala doplnit. Protože nešlo o žádné velké životní plány, stačila nám dvě sezení. Oceňovala jsem její profesionalitu, jasné myšlení, „tah na branku“.

Denisa Č.

Denisa Č.

Vychovatelka

Při koučování jsem se cítila dobře a uvolněně. Rozhovory byly vedené v přátelském duchu. Byla jsem ráda, když jsem byla doptávána, jestli je to takhle v pořádku, co se týka vedení rozhovoru, stanovení cílů a za možnost kdykoliv sdělit, pokud se v něčem nebudu cítit dobře. Koučování mě "dokopalo" k tomu jednotlivé cíle opravdu splnit a pomohlo mi více si ujasnit, co vlastně chci.

Skupinové koučování

Aktuální nabídka skupinového koučování na Naučmese

Práce s lidmi mě baví. Ve skupinách se vytváří hodně energie. Učím se s touto energií pracovat a vytvořit účastníkům a účastnicím prostor, kde se mohou vzájemně inspirovat, posunout hranice svého myšlení, dozvědět se, jak nad daným tématem přemýšlí někdo jiný a zvědomit si své vlastní nastavení.

Setkání trvá cca 2 hodiny na konkrétní téma, které vyhlásím. Na začátku setkání se společně ladíme na téma. Cíl si každý volí svůj vlastní. Dále prozkoumáváme téma. Každý si stanovuje svůj vlasní krok, jakkoliv velký, který se chystá do života zavést.

Skupinové koučování je určeno pro kohokoliv, kdo se chce na dané téma rozvíjet.

Z online skupinového koučování na téma "Moje energie"

Růžová mašinka

Nemůžete si koučování dovolit? Pracujete v nezisku, zdravotnictví nebo školství?

Koučuju v Růžové mašince. Přihlašte se do ní a řekněte si o mě :-).

Získáte pět hodin bezplatného koučinku a tím čas pro sebe k řešení svých témat.

Moje cesta ke koučování

Ráda se stále něco učím, někam se posouvám. Ráda se pouštím do různých projektů a spolupracuju s různýmmi lidmi. Není nic lepšího, než pracovat na dosažení cíle, který si sami vytyčíte a vidíte v něm smysl. Koučování do těchto mých zájmů skvěle zapadlo. Přináší mi strukturu v myšlení, lepší práci s cíli. Čeho si ale cením nejvíc je víra v člověka a jeho schopnosti. On/Ona je expertem/expertkou na vlastní život a nejlepší řešení má v sobě. Osvojení si technik koučování, jak z člověka dostat, co chce/potřebuje, co mu dává smysl a "nakopnout" ho/jí tím směrem, je zkrátka neuvěřitelné potěšení. Věřím v to, že naplněním vlastního lidského potenciálu budujeme lepší svět.

Certifikáty

Certifikát RE kouč pro Karolínu Chovancovou Certifikát RE kouč pro Karolínu Chovancovou